Sukcesy naszych uczniów w konkursach i olimpiadach przedmiotowych w 2018/1019

W roku szkolnym 2018/2019 podobnie jak w poprzednich latach możemy się pochwalić dużymi sukcesami naszych uczniów i nauczycieli w konkursach i olimpiadach.

W sumie nasi uczniowie zdobyli 3 tytuły laureatów i 4 tytuły finalistów z języka angielskiego, wos, języka polskiego i historii.

Julka Michalak została laureatką olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów. pracowała z nią Pani Anna Szuba.

Maja Nachyła zdobyła tytuł laureatki konkursu z wos-u. Wsparcia merytorycznego udzielał jej Pan Krzysztof Maksymow.

Podwójnym finalistą został Michał Lepak – w konkursie z języka polskiego i z języka angielskiego. Nauczycielki prowadzące przygotowania z języka polskiego to Pani Jolanta Urban, a z języka angielskiego Pani Katarzyna Pladys.

Stefan Komarnicki został finalistą konkursu w wos – nauczyciel prowadzący to pan Krzysztof Maksymow.|

Staszek Tułodziecki został finalistą konkursu z historii – nauczyciel prowadzący Pan Marek Urban.

Jesteśmy z Was dumni i wszystkim gratulujemy wspólnej pracy zakończonej sukcesem. W tym roku szkolnym, było to szczególnie trudne zadanie!