Nauka z Marką

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

Spotkania organizacyjne całorocznych kursów dla ósmoklasistów

Już w sobotę 26 września rozpoczynamy nasze całoroczne, powtórzeniowe kursy dla ósmoklasistów w dwóch naszych lokalizacjach w Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej 34/50 i ul. Górnośląskiej 45.

W związku z tym zapraszamy rodziców oraz uczniów zapisanych na nasze kursy na spotkania organizacyjne.

Kurs całoroczny, ul. Marszałkowska 34/50
Wtorek 22 września, godz. 18.00 oraz 19.00

Kurs całoroczny. ul. Górnośląska 45
Poniedziałek 21 września, godz. 18.00 oraz 19.00

Na spotkaniu należny się rozliczyć z płatności za zajęcia – przelewem na konto lub gotówką na spotkaniu.

Firma Kulturalno – Oświatowa „MARKA”
Alior Bank SA 44249000050000453087303364

Opis przelewu według wzoru:

Zajęcia grupowe (kursy)

imię i nazwisko ucznia, GR, egzamin (sprawdzian szóstoklasisty, egzamin gimnazjalny, matura), rodzaj kursu (całoroczny, testowy, itp.)

np. Kasia Kowalska, GR, egzamin gimnazjalny, kurs całoroczny

Wysokość opłat za poszczególne kursy znajdziecie Państwo na podstronie opisujące kursy całoroczne.

Podczas spotkania omówimy wszelkie sprawy organizacyjno-finansowe, rozdamy teczki z materiałami oraz ustalimy zasady bezpieczeństwa sanitarnego.

Do zobaczenia na spotkaniu. Proszę pamiętać o konieczności zasłaniania twarzy i nosa.