Z wielką przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2016/2017 w konkursach i olimpiadach przedmiotowych  dziesięcioro naszych uczniów odniosło sukcesy:

- Michalina Kossak oraz Karolina Kuczbajska zostały laureatkami Konkursu Języka polskiego na poziomi gimnazjalnym - przygotowywanie Pani Jolanta Urban..
- Mateusz Kacperski oraz Kuba Pogorzelski zostali laureatami Konkursu Historycznego na poziomie gimnazjalnym - przygotowywanie Pan Marek Urban.
- Michał Gołąb został laureatem, a Karol Sadowski, Maja Milewska i Paulina Kowalec zostali finalistami Konkursu Wiedzy o społeczeństwie na poziomie ponadgimnazjalnym - przygotowywanie Pan Krzysztof Maksymow.
- Dominika Ładno została laureatką, a Karolina Kuczbajska finalistką Konkursu Języka angielskiego na poziomie gimnazjalnym - przygotowanie Pani Anna Szuba.

Dodatkowo Maks Łudzińśki został laureatem tematycznego konkursu ,,Lech Kaczyński - historia najnowsza'' dla gimnazjalistów - przygotowanie Pan Marek Urban.

Bardzo jesteśmy dumni z naszych uczniów, zwłaszcza, że zdobyli swoje laury w ostrej rywalizacji. Okazali się lepsi od konkurentów dzięki swoim talentom, popartym wielką pracą oraz doświadczeniem i wiedzą naszych nauczycieli.

Jeszcze raz wszystkim gratulujemy.

Rekomendacje od naszych uczniów i ich rodziców.

Skuteczność naszych kursów i zajęć indywidualnych.