Szef Firmy Edukacyjnej Marka:

Marek_Urban

Marek Urban

Lubię spędzać wakacje razem z rodziną nad polskim morzem. Od 10 lat pojawiamy się na tej samej plaży. Co roku krajobraz pozornie ten sam, ale my, a zwłaszcza nasze dzieci, jakże inni.

W historii, która mnie interesuje, niezwykłe jest to, jak szybko „zmienia się postać tego świata”, a jak powoli ludzka natura. Fascynuje mnie ta zmienna dynamika. Czy łatwo jest o takich sprawach rozmawiać z młodymi… no cóż, nie zawsze mamy na to czas, nie zawsze oni są gotowi na taką rozmowę, ale staram się, bo warto.

Ukończył studia na Wydziale Historii oraz Archeologii UW, od ponad 20 lat prowadzi kursy przygotowawcze do  matury oraz egzaminu gimnazjalnego według własnego programu i w oparciu o testy autorskie dostępne na portalu www.egzaminy.edu.pl, na podstronie testy on-line. Współpracował z różnymi gazetami, specjalizując się w tekstach o tematyce historycznej i edukacyjnej między innymi z "Życiem Warszawy", " The Warsaw Voice", "Życiem Gospodarczym", "Elity" a obecnie "W Sieci". Dla TVP1 przygotowywał program o nowościach wydawniczych " Dobre Książki".

Biuro i obsługa klienta:

Monika_Zaremba

Monika Zaremba

Z wykształcenia jestem nauczycielem historii, jednak na pracę w szkole jakoś się nie zdecydowałam… W Marce robię to, co lubię: organizuję kursy i korepetycje – pilnuję by wszyscy znaleźli się w określonym czasie we właściwym miejscu oraz zajmuję się administracją portalu www.egzaminy.edu.pl, a przede wszystkim … rozmawiam z rodzicami o ich dzieciach i wspólnie zastanawiamy się jak najlepiej przygotować je do egzaminu. Wiem, jakie to dla nich ważne, bo sama jestem dumną mamą dwóch wspaniałych dziewczynek: Zosi i Gosi.