Nauka z Marką

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

Korepetycje

Jeżeli z różnych przyczyn nie możesz skorzystać z naszych kursów grupowych lub, po prostu, wolisz naukę jeden na jeden z nauczycielem, to mamy dla ciebie kilka propozycji!

KOREPETYCJE TRADYCYJNE I ON-LINE

Jeżeli potrzebujesz pomocy w bieżącej nauce czy przygotowaniu do klasówki proponujemy wykupienie kilku godzin korepetycji. Nasi nauczyciele pomogą ci w szybkim czasie przyswoić potrzebną do zaliczenia partię materiału. Korepetycji udzielamy na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.

Koszt 1 spotkania 90 minut:

Jedna osoba – 120 PLN w wersji stacjonarnej lub 110 PLN w wersji on-line
Dwie osoby – 90 PLN od osoby
Trzy osoby – 70 PLN od osoby
Dojazd do domu ucznia – 10 PLN od spotkania

Nauczyciele współpracujący z Firma Edukacyjną Marka to pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy w szkole i korepetycjach, nauczyciele dyplomowani i egzaminatorzy, autorzy podręczników i co najważniejsze nadal lubiący swoją pracę. Szczegółowe informacje o naszej kadrze znajdują się TU.

W przypadku korepetycji on-line pracujemy z uczniem, wykorzystując komunikator KomIQ. Pozwala on, w pełni wykorzystać zalety tzw. białej tablicy, na której nauczyciel i uczeń mogą jednocześnie pracować i zamieszczać materiały dodatkowe: filmy, zdjęcia wykresy, testy. Szczegółowe informacje i DEMO programu znaleźć można na stronie: uczymy24.pl

KONKURSY I OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE

Proponujemy zajęcia z nauczycielami różnych specjalności, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu uczniów chcących wziąć udział w konkursach i olimiadach pzedmiotowych na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Koszt zajęć: 65 PLN/godz. lekc. Treminy, miejsce spotkań do uzgodnienia.

KURSY ON-LINE DLA GIMNAZJALISTÓW

Uczniom trzecich klas gimnazjum proponujemy internetowy kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego.

Kursy przedmiotowe – 90 PLN

Zestaw 80 testów ćwiczeniowych do samodzielnej pracy z języka polskiego, matematyki, chemii, biologii, fizyki, geografii, historii, wos.
Każdy z testów zawiera 15-18 pytań zamkniętych wraz z częścią teoretyczną oraz wyjaśnieniami, która odpowiedz jest poprawna i dlaczego. Kursy dostępne na portalu Kursy on-line

Arkusze egzaminacyjne – 90 PLN

Zestaw 8 testów końcowych do samodzielnej pracy z języka polskiego, matematyki, przedmiotów przyrodniczych oraz historii i WOS.
Każdy z testów zawiera 25-30 pytań.
Testy zawierają pytania zarówno otwarte, jak i zamknięte, przygotowane zgodnie z podstawą programową i zaleceniami CKE. Pytania otwarte z języka polskiego i matematyki sprawdza i ocenia nauczyciel – opiekun merytoryczny ucznia.Arkusze dostępne na portalu Kursy on-line

Powtórka on-line przed egzaminem z nauczycielem – 550 PLN

Cena zawiera 10 godzinnych (60 minut) spotkań z nauczycielem on-line za pośrednictwem komunikatora KomIQ oraz dostęp do testów przedmiotowych i arkuszy egzaminacyjnych zamieszczonych na naszym portalu Kursy on-line.

Testy te posłużą nauczycielowi jako materiał wyjściowy do powtórki z danego przedmiotu.