Miło mi gościć Państwa na naszej stronie.

Chciałbym przedstawić Firmę Edukacyjną „MARKA”, którą założyłem i którą cały czas kieruję. Podstawą naszej działalności jest pomaganie uczniom w ich przygotowaniach do egzaminów. Mamy naprawdę duże doświadczenie, ponieważ takie zajęcia prowadzimy już od 1992 roku. Cały czas jakość naszej pracy kontroluje i opiniuje Kuratorium Oświaty w Warszawie (więcej: Nadzór kuratoryjny).

Do tej pory z pomocy naszych nauczycieli skorzystało około 14 tysięcy osób. Jesteśmy skuteczni, o czym świadczą wyniki naszych uczniów na egzaminach, zwykle o 20% lepsze niż ich rówieśników w Warszawie i 30% lepsze niż osiągnęli uczniowie w innych rejonach kraju. Wysokie wyniki, to rezultat naszych wieloletnich doświadczeń i współpracy ze świetną kadrą nauczycieli. Wielu z nich może pochwalić się swoimi publikacjami (więcej: Nasze publikacje).

Nasza aktywność nie ogranicza się jedynie do pomocy ósmoklasistów, maturzystom w pomyślnym zdaniu egzaminów końcowych. Proponujemy także przygotowania do testów predyspozycji językowych i testów językowych do klas dwujęzycznych w gimnazjach i liceach. Pomagamy również uczniom biorącym udział w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Prowadzimy zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne, odpowiadając na zapotrzebowanie konkretnego ucznia.

Byliśmy inicjatorami wielu ogólnowarszawskich wydarzeń i projektów kulturalnych i edukacyjnych ( Nasze imprezy). W latach 2001-2002 organizowaliśmy z udziałem Wydziału Oświaty Gminy Centrum oraz pod patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa obchody Święta Warszawy, adresowane do uczniów szkół średnich. W programie były ogólnowarszawskie konkursy fotograficzne i literackie, pokazy filmów i seminaria. Wydawaliśmy kwartalnik „Młoda Warszawa” redagowany przez grupę licealistów z kilku szkół warszawskich. Za tę inicjatywę i podjęte starania otrzymaliśmy oficjalne podziękowania od prezydentów stolicy – Pawła Piskorskiego i Wojciecha Kozaka (Listy od prezydentów).

Współpracowaliśmy w latach 2002-2004 z telewizją publiczną. Na zlecenie programu 1 TVP realizowaliśmy program „Dobre Książki” mający przychylne recenzje i cieszący się dużym zainteresowaniem widzów spragnionych misyjnej działalności telewizji publicznej.

Nasza aktywność na wielu polach była zauważona przez media (więcej: Pisali o nas). W 2013 roku otrzymaliśmy propozycję od portalu Wirtualna Polska, aby nasi nauczyciele przygotowali klucze przykładowych odpowiedzi do arkuszy egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, publikowane na stronie portalu.

Od kilku lat prowadzimy własny portal www.egzaminy.edu.pl, na którym uczniowie i ich rodzice mogą znaleźć porady i informacje potrzebne przy wyborze przyszłej szkoły m.in. opinie uczniów o szkołach, zasady rekrutacji, pozycje konkretnych szkół w rankingach. Tą wiedzą chętnie dzielimy się z rodzicami na naszych spotkaniach wywiadówkach.

Obecnie poświęcamy szczególną uwagę wykorzystaniu w edukacji różnych form nauczania on-line. Już teraz nasi uczniowie w ramach kursów mogą korzystać z przygotowanej przez nas platformy internetowej z testami oraz z wykładów naszych nauczycieli w formie wideokonferencji.

Z całą naszą wiedzą i doświadczeniem jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Firma Edukacyjna Marka