Nauka z Marką

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

Plan organizacji klas VII dwujęzycznych na rok szkolny 2020/2021 w szkołach podstawowych w Warszawie

Plan organizacji klas VII dwujęzycznych na rok szkolny 2020/2021 w szkołach podstawowych w Warszawie

Rekrutacja do oddziałów dwujęzycznych (klasa VII) przeprowadzona będzie podobnie jak w roku ubiegłym za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji.

Już teraz można zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji do oddziałów dwujęzycznych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021.

18 maja br. pod adresem www.podstawowe2jezyczne.edukacja.warszawa.pl  udostępniona będzie oferta warszawskich publicznych szkół podstawowych z oddziałami dwujęzycznymi.

Od 25 maja będzie można wypełnić elektronicznie wniosek w systemie. Loginem do rejestracji wniosku jest PESEL kandydata.

Wydrukowany oraz podpisany przez rodziców/opiekunów prawych  wniosek należy złożyć w szkole pierwszego wyboru najpóźniej do 3 czerwca do godz. 15.00.

Plan organizacji klas VII dwujęzycznych na rok szkolny 2020/2021 w szkołach podstawowych w Warszawie
Lp.sz Dzielnica Szkoła Podstawowa adres szkoły Oznaczenie oddziału Planowana liczba uczniów oddział
1 Bemowo Szkoła Podstawowa nr 150 Thommeego 1 A 25 j. niemiecki j. angielski
2 Bemowo Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz ul. M. E. Andriollego 1 B 25 j. francuski j. angielski
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz ul. M. E. Andriollego 1 C 25 j. angielski j. niemiecki
3 Bemowo Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II ul. Górczewska 201 A 25 j. angielski j. niemiecki / j. hiszpański
Bemowo Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II ul. Górczewska 201 B 25 j. niemiecki j. angielski
4 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 356 im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Głębocka 66 7A 25 j. angielski j. niemiecki / j. hiszpański
5 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 368 im.Polskich Olimpijczyków ul. Ostródzka 175 7 F 25 j. angielski j. niemiecki / j. hiszpański
Szkoła Podstawowa nr 368 im.Polskich Olimpijczyków ul. Ostródzka 175 7 G 25 j. angielski j. niemiecki / j. francuski / j. hiszpański
6 Białołęka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera ul. Strumykowa 21a 7a 26 j. angielski j. niemiecki / j. hiszpański
7 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II ul. Strumykowa 21 7E 26 j. angielski j. niemiecki / j. francuski / j. hiszpański / j. rosyjski
Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II ul. Strumykowa 21 7F 26 j. angielski j. niemiecki / j. francuski / j. hiszpański / j. rosyjski
8 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego ul. Kobiałka 49 7A 28 j. angielski j. niemiecki / j. francuski / j. hiszpański / j. rosyjski
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego ul. Kobiałka 49 7B 28 j. angielski j. niemiecki / j. francuski / j. hiszpański / j. rosyjski
9 Białołęka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej ul. Zaułek 34 7a 28 j. angielski j. niemiecki / j. francuski / j. hiszpański
10 Białołęka Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego ul. Płużnicka 4 7a 25 j. angielski j. niemiecki / j. hiszpański
Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego ul. Płużnicka 4 7b 25 j. angielski j. niemiecki / j. hiszpański
11 Bielany Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214 im. Stanisława Skrypija ul. A. Fontany 1 7c 25 j. angielski j. niemiecki
12 Bielany Szkoła Podstawowa nr 369 im. Antoniego Bolesława Dobrowolskiego ul. S. Przybyszewskiego 45 7a 28 j. angielski j. hiszpański
13 Mokotów Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza ul. Kazimierzowska 16 7A 28 j. angielski j. niemiecki
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza ul. Kazimierzowska 16 7B 28 j. angielski j. hiszpański
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza ul. Kazimierzowska 16 7C 28 j. hiszpański j. angielski
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza ul. Kazimierzowska 16 7D 28 j. niemiecki j. angielski
14 Ochota Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego ul. Spiska 1 7 c 25 j. angielski j. niemiecki
15 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego ul. Zbaraska 3 7a 28 j. angielski j. hiszpański
16 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiewgo al. Stanów Zjednoczonych 27 7a 28 j. angielski j. niemiecki / j. hiszpański
17 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 163 im.Batalionu “Zośka” ul. Osiecka 28/32 7aD 28 j. angielski j. niemiecki
18 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 168 im. Czesława Niemena ul. Zwycięzców 44 7c 28 j. angielski j. niemiecki
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 168 im. Czesława Niemena ul. Zwycięzców 44 7d 28 j. angielski j. niemiecki
19 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF ul. gen. T. Bora-Komorowskiego 31 7c 28 j. angielski j. niemiecki
20 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida ul. Kamionkowska 36/44 7a 28 j. angielski j. niemiecki / j. hiszpański
21 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Angorska 2 7a 28 j. angielski j. hiszpański
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Angorska 2 7b 28 j. angielski j. niemiecki
22 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich ul. gen. R. Abrahama 10 7b 28 j. angielski j. niemiecki / j. francuski / j. hiszpański
23 Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej ul. Afrykańska 11 7b 28 j. angielski j. niemiecki
24 Praga Północ Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi ul. Jagiellońska 7 7aj 28 j. angielski j. niemiecki
25 Praga Północ Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego ul. B. Brechta 8 e 25 j. angielski j. hiszpański
26 Praga Północ Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza ul. Kowieńska 12/20 B 28 j. angielski j. rosyjski
27 Rembertów Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie ul. I. Paderewskiego 45 dw 26 j. angielski j. niemiecki
28 Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka ul. Nowy Świat 21a 7c 25 j. angielski j. hiszpański
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka ul. Nowy Świat 21a 7d 25 j. angielski j. hiszpański
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka ul. Nowy Świat 21a 7e 25 j. angielski j. hiszpański
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka ul. Nowy Świat 21a 7f 25 j. angielski j. francuski
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka ul. Nowy Świat 21a 7g 25 j. angielski j. niemiecki
29 Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich ul. Górnośląska 45 7c 26 j. francuski j. angielski
30 Targówek SzkołaPodstawowa nr 380 im. Jana Pawła II ul. Krasiczyńska 4 / 6 C 26 j. angielski j. niemiecki
31 Ursus Szkoła Podstawowa nr 383 im. Ks. Stefana kardynała Wyszyńskiego ul. Warszawska 63 VII a 28 j. angielski j. niemiecki
32 Ursus Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej ul. M. Keniga 20 i 28 j. angielski j. hiszpański
33 Ursynów Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina ul. Koncertowa 8 7 c 25 j. niemiecki j. angielski
34 Ursynów Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im.J.Ch.Andersena L.Teligi 3 A 28 j. hiszpański j. angielski
35 Ursynów Szkoła Podstawowa nr 323 im., Polskich Olimpijczyków ul. Hirszfelda 11 7a 27 j. hiszpański j. angielski
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 323    im. Polskich Olimpijczyków ul.Hirszfelda 11 7b 27 j. niemiecki j. angielski
36 Wawer Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego ul. Wilgi 19 VII a 28 j. angielski j. hiszpański
37 Wawer Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki ul. M. Kajki 80/82 VII b 18 j. angielski j. hiszpański
Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki ul. M. Kajki 80/82 VII b 10 j. angielski j. niemiecki
38 Wesoła Szkoła Podstawowa nr 353 im. “Wielkich Odkrywców” ul. Cieplarniana 23 A 25 j. angielski j. hiszpański
39 Wilanów Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego ul. Uprawna 9/17 7a 28 j. angielski j. niemiecki / j. hiszpański
40 Wilanów Szkoła Podstawowa nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego ul. Wiertnicza 26 7a 28 j. angielski j. hiszpański
41 Włochy Szkoła Podstawowa nr 359 ul. Promienista 12a 7a 32 j. angielski j. hiszpański
Włochy Szkoła Podstawowa nr 359 ul. Promienista 12a 7b 32 j. angielski j. hiszpański
42 Wola Szkoła Podstawowa nr 25
im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Grzybowska 35 a 25 j. angielski j. niemiecki
43 Wola Szkoła Podstawowa nr 132
im. Sandora Petőfiego
ul. Grabowska 1 b 25 j. angielski j. hiszpański
44 Wola Szkoła Podstawowa nr 139 im.Ludwiki Wawrzyńskiej ul. Syreny  5/7 a 25 j. angielski j. niemiecki
45 Wola Szkoła Podstawowa nr 222
im. Jana Brzechwy
ul. Esperanto 7a a 26 j. angielski j. hiszpański
46 Wola Szkoła Podstawowa nr 225
im Józefa Gardeckiego
ul. J. Brożka 15 c 25 j. angielski j. niemiecki / j. hiszpański
47 Wola Szkoła Podstawowa nr 389
im. Stefana Starzyńskiego
ul. Smocza 19 a 28 j. hiszpański j. angielski
48 Wola Szkoła Podstawowa nr 387
im. Szarych Szeregów
ul. M. Kasprzaka  1/3 a 25 j. angielski j. hiszpański
49 Wola Szkoła Podstawowa nr 386
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
ul. Grenady 16 a 28 j. niemiecki j. angielski
50 Żoliborz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana ul. Or-Ota 5 7b 25 j. angielski j. hiszpański
51 Żoliborz Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego ul. Braci Załuskich 1 7a 25 j. francuski j. angielski