Nauka z Marką

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

Sukcesy naszych uczniów w konkursach tematycznych i przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018

Sukcesy naszych uczniów w konkursach tematycznych i przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018

Z wielką satysfakcją informujemy o sukcesach naszych uczniów i współpracujących z nimi nauczycieli w przygotowaniach do konkursów tematycznych i przedmiotowych. Tak, jak w ubiegłym roku szkolnym, mieliśmy aż 11 finalistów i laureatów, głównie z biologii, języka angielskiego i historii.

Oliwia Kowalska zdobyła II miejsce w gimnazjalnym konkursie z biologii w woj. mazowieckim, Piotr Kozioł był laureatem, a Marta Szymańska finalistką. Wszystkie te osoby przygotowywała Pani Agata Konopińska.

W konkursie z języka angielskiego tytuł laureata zdobyli: Julia Pyc, Katarzyna Macherzyńska (nauczyciel prowadzący – Pania Anna Szuba) oraz Aleksander Wrzosek (nauczyciel prowadzący Pani Katarzyna Pladys). Dodatkowo tytuł finalisty otrzymały Wanda Narkiewicz-Jodka oraz Joanna Piotrowska, które współpracowały z Panią Katarzyną Pladys.

W konkursach tematycznych także mieliśmy sukcesy – Hubert Bonder (gimnazjum) został laureatem, Szymon Liszewski (szkoła podstawowa) finalistą w konkursie „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”. Z koleii Paweł Ponichtera zdobył tytuł laureata w konkursie „Znani i nieznani bohaterowie opozycji lat 70-tych oraz 80-tych”. Wszystkich uczniów przygotowywał Pan Marek Urban.

Wszystkim uczniom i nauczycielom Firmy Marka serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za podobne osiągnięcia w olimpiadach przedmiotowych w liceum.