klasy 7 dwujęzyczne warszawa

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

Klasy dwujęzyczne w szkołach podstawowych i liceach

Klasy 7 dwujęzyczne dla uczniów z Warszawy

Naszym celem jest dokładne przygotowanie uczniów szkoły podstawowej i średniej do egzaminów ósmoklasisty oraz egzaminów maturalnych. Oferujemy doskonały start w przyszłość, wiedząc jak bardzo istotna jest znajomość języków obcych na dzisiejszym rynku pracy. Dlatego warto uczyć dzieci już od wczesnego wieku, kiedy to przyswajanie nowych języków jest zdecydowanie łatwiejsze. Młody, rozwijający się mózg lepiej wchłania nowe słówka i zasady gramatyczne – nasza klasa 7 dwujęzyczna zrobi z tego pożytek!

Klasy 7 dwujęzyczne i dla licealistów w Warszawie

Otwieramy klasy 7 dwujęzyczne w Warszawie oraz grupy stworzone specjalnie dla licealistów, którzy wymagają wyjątkowego przygotowania do matury – my jesteśmy w stanie zagwarantować naukę na najwyższym poziomie! Nasze oferty kursowe dedykowane są dla tych uczniów, którzy oczekują profesjonalnego podejścia od nauczycieli, posiadających odpowiednią znajomość języków obcych.

Uczniom zainteresowanych nauką w klasach 7 dwujęzycznych w Warszawie proponujemy kilka form przygotowań na różnych poziomach:

Test predyspozycji językowych do klasy dwujęzycznej w VII klasie SP oraz klasy wstępnej w LO

Test kompetencji językowych z języka angielskiego do klasy dwujęzycznej w LO

Nasze klasy 7 dwujęzyczne w Warszawie stawiają na kompleksową, intensywną naukę języków. Pozostałe przedmioty są nauczane na równie wysokim poziomie, ale najbardziej zależy nam na tym, aby dzieci i młodzież potrafiły komunikować się w obcych językach. Wierzymy, że po ukończeniu klas 7 dwujęzycznych w Warszawie, nasi podopieczni będą mieli świetny start w przyszłość.