Nauka z Marką

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

Kursy dla ósmoklasistów

ROK SZKOLNY 2023/2024

Nasze kursy dla ósmoklasistów prowadzone w Warszawie są zaprojektowane tak, aby nie tylko przygotować uczniów do egzaminów, ale także rozbudzić w nich pasję do nauki. Zajęcia odbywają się w małych grupach (9-15 osobowych lub 4-8 osobowych), przez co jestesmy w stanie odpowiednio podejść do każdego ucznia i dostosować tempo pracy do jego potrzeb. Oferujemy także kursy dla ósmoklasisty indywidualne w Warszawie – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty w Warszawie z nami

Każdy z nich prowadzony jest przez doświadczonych edukatorów, którzy wiedzą, jak ważne jest zintegrowane podejście do nauki. Skupiamy się na zapewnieniu, że każdy uczestnik kursu otrzymuje indywidualne wsparcie i uwagę. Prowadząc kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty w Warszawie wykorzystujemy nowoczesne technologie i metody nauczania – tak, aby forma nauczania była dostosowana do potrzeb każdego uczestnika.

Z myślą o uczniach kończących szkołę podstawową powstały:

  • kursy powtórzeniowo-testowe przygotowujące egzaminu ósmoklasisty – można wybrać zajęcia w grupie, indywidualne z nauczycielem lub on-line przed komputerem.
  • kursy warsztatowe przygotowujące do testu predyspozycji lub kompetencji językowych dla kandydatów do klas dwujęzycznych – można wybrać zajęcia w grupie, indywidualne lub on-line przed komputerem.

Każdy kurs dla ósmoklasistów w Warszawie w naszej ofercie jest dostosowany do aktualnych wymagań egzaminacyjnych. Proponujemy kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty z konkretnych przedmiotów lub pakiet semestralny:

  • Matematyka – 30 godz. lekcyjnych
  • Język polski – 30 godz. lekcyjnych
  • Język angielski – 20 godz. lekcyjnych
  • PAKIET SEMESTRALNY – 3 PRZEDMIOTY