25-lecie FIRMY MARKA

14 października 2017 obchodziliśmy nasz Jubileusz 25-lecia Firmy Marka. W gościnnych progach Kawiarni Nowy Świat Muzyki zgromadziliśmy współpracowników, nauczycieli i przyjaciół Firmy Edukacyjnej Marka. Było dużo wspomnień, muzyki na żywo, tańców i dobrego humoru!!
Bawiliśmy się przy muzyce z różnych stron świata granej przez dwóch świetnych muzyków, Marcina Maroszka
(akordeon) i Przemka Skałuba (klarnet). Jedliśmy pyszne pierogi i smakowaliśmy różne wina.
Przez 25 lat działalności przygotowaliśmy do różnych typów egzaminów i konkursów około 14 tys. uczniów. Zgromadziliśmy wokół siebie grupę około 100 świetnych pedagogów. Dumni jesteśmy także z naszych projektów edukacyjnych i kulturalnych – Programów Literackich „Dobre Książki” dla TVP1, cyklu imprez „Święta Warszawy” przy współpracy Biuro Edukacji m.st. Warszawy oraz gazety „Młoda Warszawa”.
Dziękujemy, że byliście z nami przez te wszystkie lata. Liczymy na kolejnych 25!!!