Nauka z Marką

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

Język polski dla cudzoziemców

KURSY DLA UCZNIÓW Z UKRAINY

ZAJĘCIA SEMESTRALNE (grupy 9-15)

Kurs powtórzeniowy (semestralny)  przygotowuje uczniów z Ukrainy do zdania egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i matematyki zgodnie z podstawą programową. Kurs ma na celu wyrównanie różnic programowych i zapoznanie z wymaganymi lekturami oraz specyfiką egzaminu.  Nauczyciele prowadzący mają doświadczenie w pracy z młodzieżą z Ukrainy w swoich szkołach oraz ukończone studia podyplomowe – „Język polski dla obcokrajowców”. Zdajemy sobie sprawę, że nauka języka polskiego dla obcokrajowców wymaga dużego zaangażowania ze strony uczniów i nauczycieli, dlatego do dyspozycji kursantów są autorskie materiały i podręczniki oraz doświadczona kadra.

Matematyka (30 godz. lekc.), w tym:

Zajęcia stacjonarne: powtórzenie materiału z poszczególnych działów matematyki (27 godz. lekc.), egzamin próbny oraz jego omówienie (3 godz.).

Język polski (30 godz. lekc.), w tym:

Zajęcia stacjonarne: powtórzenie materiału z lektur oraz gramatyki języka polskiego (18 godz.), a także zajęcia warsztatowe doskonalące umiejętność konstruowania krótkich i dłuższych wypowiedzi pisemnych – Szkółka Pisarska (9 godz.), egzamin próbny oraz jego omówienie (3 godz.).

  • Matematyka – 30 godz. lekcyjnych
    cena: 780 PLN
  • Język polski – 30 godz. lekcyjnych
    cena: 780 PLN

 

Miejsce i terminy spotkań dla grup 9-15 osobowych

Miejsce spotkań Czas trwania kursów Terminy spotkań z matematyki Terminy spotkań z języka polskiego Terminy spotkań z języka angielskiego
Kurs semestralny dla uczniów z Ukrainy

LO im. Baczyńskiego
Ul. Górnośląska 31

I termin

21.I.2023 – 15.IV.2023

I termin  (sobota)

9.30-11.45

 

I termin (sobota)

12.00 – 14.15

 

JĘZYK POLSKI DLA CUDZOZIEMCÓW – ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Nasi nauczyciele – przygotowani do nauczania języka polskiego dla obcokrajowców – prowadzą zajęcia na różnym stopniu zaawansowania. Proponujemy klasyczny kurs języka polskiego na wszystkich poziomach oraz przygotowanie do certyfikatów potwierdzających znajomość języka.

Korepetycje z języka polskiego – dla uczniów oraz osób dorosłych:
90 min – 160 PLN
60 min – 110 PLN

Nauczyciele współpracujący z Firmą Edukacyjną Marka to pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy w szkole i korepetycjach, nauczyciele dyplomowani i egzaminatorzy, ukończyli studia „Język polski dla obcokrajowców”, autorzy podręczników, a także co najważniejsze – nadal lubiący swoją pracę.

Pierwsze 2-3 spotkania odbywać się będą stacjonarnie z nauczycielem w naszych placówkach, by rozpoznać potrzeby ucznia. Następnie proponujemy zajęcia on-line, wykorzystując komunikator zoom, skype. Pozwalają one, w pełni wykorzystać zalety tzw. białej tablicy, na której nauczyciel i uczeń mogą jednocześnie pracować i zamieszczać materiały dodatkowe: filmy, zdjęcia wykresy, testy.

Rezerwacja miejsc:

Zadzwoń pod numer: 602 309 172, 538 319 521, 22 870 06 23,
lub wyślij e-mail: biuro@marka.edu.pl,
lub wypełnij formularz.