Nauka języka polskiego dla cudzoziemców

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

Język polski dla cudzoziemców

KURSY DLA UCZNIÓW Z UKRAINY

ZAJĘCIA SEMESTRALNE (grupy 9-15)

Kurs powtórzeniowy (semestralny) przygotowuje uczniów z Ukrainy do zdania egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i matematyki zgodnie z podstawą programową. Kurs ma na celu wyrównanie różnic programowych i zapoznanie z wymaganymi lekturami oraz specyfiką egzaminu.

Skuteczna nauka polskiego dla obcokrajowców

Nauczyciele prowadzący mają doświadczenie w pracy z młodzieżą z Ukrainy w swoich szkołach oraz ukończone studia podyplomowe – „Język polski dla obcokrajowców”. Zdajemy sobie sprawę, że nauka języka polskiego dla obcokrajowców wymaga dużego zaangażowania ze strony uczniów i nauczycieli, dlatego do dyspozycji kursantów są autorskie materiały i podręczniki. Doświadczona kadra służy natomiast pomocą na każdym etapie nauki. Dzięki naszemu kursowi język polski nie będzie dla cudzoziemców źródłem problemów. Dokładamy wszelkich starań, aby do każdego uczestnika podejść indywidualnie. Lekcje polskiego dla obcokrajowców przebiegają w przyjaznej, sprzyjającej nauce atmosferze.

Matematyka (30 godz. lekc.), w tym:

Zajęcia stacjonarne: powtórzenie materiału z poszczególnych działów matematyki (27 godz. lekc.), egzamin próbny oraz jego omówienie (3 godz.).

Język polski (30 godz. lekc.), w tym:

Zajęcia stacjonarne: powtórzenie materiału z lektur oraz gramatyki języka polskiego (18 godz.), a także zajęcia warsztatowe doskonalące umiejętność konstruowania krótkich i dłuższych wypowiedzi pisemnych – Szkółka Pisarska (9 godz.), egzamin próbny oraz jego omówienie (3 godz.).

  • Matematyka – 30 godz. lekcyjnych
    cena: 780 PLN
  • Język polski – 30 godz. lekcyjnych
    cena: 780 PLN

 

Miejsce i terminy spotkań dla grup 9-15 osobowych

Miejsce spotkańCzas trwania kursówTerminy spotkań z matematykiTerminy spotkań z języka polskiegoTerminy spotkań z języka angielskiego
Kurs semestralny dla uczniów z Ukrainy

LO im. Baczyńskiego
Ul. Górnośląska 31

I termin

21.I.2023 – 15.IV.2023

I termin  (sobota)

9.30-11.45

 

I termin (sobota)

12.00 – 14.15

 

JĘZYK POLSKI DLA CUDZOZIEMCÓW – ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Nasi nauczyciele – przygotowani do nauczania języka polskiego dla obcokrajowców – prowadzą zajęcia na różnym stopniu zaawansowania. Proponujemy klasyczny kurs języka polskiego na wszystkich poziomach oraz przygotowanie do certyfikatów potwierdzających znajomość języka.

Korepetycje z języka polskiego – dla uczniów oraz osób dorosłych:
90 min – 160 PLN
60 min – 110 PLN

Nauczyciele współpracujący z Firmą Edukacyjną Marka to pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy w szkole i korepetycjach, nauczyciele dyplomowani i egzaminatorzy, ukończyli studia „Język polski dla obcokrajowców”, autorzy podręczników, a także co najważniejsze – nadal lubiący swoją pracę.

Pierwsze 2-3 spotkania odbywać się będą stacjonarnie z nauczycielem w naszych placówkach, by rozpoznać potrzeby ucznia. Następnie proponujemy zajęcia on-line, wykorzystując komunikator zoom, skype. Pozwalają one, w pełni wykorzystać zalety tzw. białej tablicy, na której nauczyciel i uczeń mogą jednocześnie pracować i zamieszczać materiały dodatkowe: filmy, zdjęcia wykresy, testy.

Rezerwacja miejsc:

Zadzwoń pod numer: 602 309 172, 538 319 521, 22 870 06 23,
lub wyślij e-mail: biuro@marka.edu.pl,
lub wypełnij formularz.