Nauka z Marką

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

Kursy maturalne

Kursy przygotowujące do matury

Kursy przygotowujące do matury z historii, języka polskiego, matematyki, geografii, języka angielskiego oraz wiedzy o społeczeństwie przygotowują do zdania egzaminu z tych przedmiotów (zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym), co staje się jednocześnie przepustką na studia. Proponujemy maturzystom zajęcia wyłącznie w małych grupach 4-8 – osobowych z indywidualnym tokiem przygotowań, ew. zajęcia indywidualne.

Podczas dwóch pierwszych lekcji nauczyciel przeprowadzi test diagnozujący potrzeby każdego uczestnika zajęć. Ocena będzie zarówno punktowa jak i opisowa, co pozwoli na przygotowanie programu zajęć i odpowiednie różnicowanie stopnia trudności zadań domowych. W czasie trwania kursu planujemy rozwiązanie i omówienie około 10 testów egzaminacyjnych, dzięki czemu kursy maturalne pomogą poza teorią zdobyć niezbędne przygotowanie praktyczne.

Posiadamy kadrę wyszkolonych nauczycieli, którzy prowadzą kursy maturalne na najwyższym poziomie z każdego przedmiotu. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować nawet najbardziej opornych uczniów — z naszą pomocą egzamin dojrzałości nie będzie stanowić dla nich najmniejszego problemu. Proponujemy także przygotowanie do matury z matematyki w Warszawie. Jak wiadomo, ta dyscyplina nauki nierzadko spędza sen z powiek osobom przygotowującym się do pisania testu maturalnego. W trakcie naszego kursu udowadniamy jednak, że nie jest to wcale takie trudne. Dzięki proponowanym lekcjom macie zdecydowanie większą szansę na to, że uzyskacie doskonały wynik, a tym samym dostaniecie się na wymarzoną uczelnię! Nasze kursy przygotowujące do matury zyskały popularność wśród wielu uczniów szkół średnich, dlatego mamy nadzieję, że i w tym roku także będziemy mogli pomóc młodzieży zdać egzamin dojrzałości. Cały czas przygotowujemy swoje materiały na podstawie aktualizowanych podręczników, co gwarantuje, że wszystkie wymagane zagadnienia zostaną poruszone na zajęciach.

UWAGA! Jeżeli uczestnik naszych kursów nie osiągnął na maturze wymaganego minimum 30% punktów a był obecny na co najmniej 80% naszych zajęć, pomagamy bezpłatnie w przygotowaniach do matury poprawkowej w sierpniu. Przewidujemy wówczas dodatkowo 20 godzin lekcyjnych indywidualnych konsultacji.

Zajęcia dla maturzystów odbywają się w Śródmieściu przy ulicy Górnośląskiej 45 (SP nr 12) w pobliżu Sejmu oraz na Mokotowie przy ul. Batorego 14 (LO nr 17).