Nauka z Marką

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

Kursy maturalne

Kursy dopasowane do potrzeb maturzystów

Kursy przygotowujące do matury z historii, języka polskiego, matematyki, geografii, języka angielskiego oraz wiedzy o społeczeństwie przygotowują do zdania egzaminu z tych przedmiotów (zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym), co staje się jednocześnie przepustką na studia. Proponujemy maturzystom zajęcia wyłącznie w małych grupach 4-8 osobowych z indywidualnym tokiem przygotowań, ew. zajęcia indywidualne.

Nasze kursy maturalne z języka polskiego w Warszawie doskonale przygotują każdego do tego jakże ważnego egzaminu. Z naszą pomocą stres i niepokój odejdą w niepamięć. Szukasz kursu maturalnego w Warszawie, który nie zawiedzie? Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zasady organizacyjno-finansowe kursów:

  • płatności za kursy maturalne prosimy dokonywać na nasze konto przed rozpoczęciem kursu;
  • przy jednym kursie płatność jednorazowa, przy dwóch lub trzech kursach możliwość rozłożenia płatności na raty (do uzgodnienia);
  • rabat 100 zł za drugi i kolejny kurs maturalny;
  • możliwość wycofania się z kursu w ciągu dwóch pierwszych zajęć i zwrot należności pomniejszony o koszt wykorzystanych lekcji;
  • jeżeli uczestnik naszych kursów nie osiągnął na maturze wymaganego minimum 30% punktów, a był obecny na co najmniej 80% naszych zajęć, pomagamy bezpłatnie w przygotowaniach do matury poprawkowej w sierpniu.