Nauka z Marką

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

NOWOŚĆ!!! OFERTA KURSÓW JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW (w tym uczniów z Ukrainy)

NOWOŚĆ!!! OFERTA KURSÓW JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW (w tym uczniów z Ukrainy)

KURSY DLA UCZNIÓW Z UKRAINY

ZAJĘCIA SEMESTRALNE (grupy 9-15)

Kurs powtórzeniowy – semestralny  przygotowuje uczniów z Ukrainy do zdania egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i matematyki zgodnie z podstawą programową. Kurs ma na celu wyrównanie różnic programowych i zapoznanie z wymaganymi lekturami i specyfika egzaminu.  Nauczyciele prowadzący mają doświadczenie w pracy z młodzieżą z Ukrainy w swoich szkołach oraz ukończone studia podyplomowe – „Język polski dla obcokrajowców”.

Matematyka (30 godz. lekc.), w tym:

Zajęcia stacjonarne: powtórzenie materiału z poszczególnych działów matematyki (27 godz. lekc.): egzamin próbny oraz jego omówienie (3 godz.).

Język polski (30 godz. lekc.) w tym:

Zajęcia stacjonarne: powtórzenie materiału z lektur oraz gramatyki języka polskiego (18 godz.) , a także zajęcia warsztatowe doskonalące umiejętność konstruowania krótkich i dłuższych wypowiedzi pisemnych – Szkółka Pisarska (9 godz.), egzamin próbny oraz jego omówienie (3 godz.).

  • Matematyka – 30 godz. lekcyjnych
    cena: 780 PLN
  • Język polski – 30 godz. lekcyjnych
    cena: 780 PLN

Miejsce i terminy spotkań dla grup 9-15 osobowych

 

Miejsce spotkańCzas trwania kursówTerminy spotkań z matematykiTerminy spotkań z języka polskiegoTerminy spotkań z języka angielskiego
Kurs semestralny dla uczniów z Ukrainy

LO im. Baczyńskiego
Ul. Górnośląska 31

I termin

21.I.2023 – 15.IV.2023

I termin sobota

9.30-11.45

I termin sobota

12.00 – 14.15

 

JĘZYK POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW – ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Nasi nauczyciele – przygotowani do nauczania języka polskiego obcokrajowców – prowadzą zajęcia na różnym stopniu zaawansowania. Proponujemy klasyczny kurs języka polskiego na wszystkich poziomach oraz przygotowanie do certyfikatów potwierdzających znajomość języka.

Korepetycje z języka polskiego – dla uczniów oraz osób dorosłych.
90 min – 160 PLN
60 min – 110 PLN

Nauczyciele współpracujący z Firma Edukacyjną Marka to pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy w szkole i korepetycjach, nauczyciele dyplomowani i egzaminatorzy, ukończyli studia „Język polski dla obcokrajowców”, autorzy podręczników i co najważniejsze nadal lubiący swoją pracę.

Pierwsze 2-3 spotkania odbywać się będą stacjonarnie z nauczycielem w naszych placówkach, by rozpoznać potrzeby ucznia. Następnie proponujemy zajęcia on-line, wykorzystując komunikator zoom, skype. Pozwalają one, w pełni wykorzystać zalety tzw. białej tablicy, na której nauczyciel i uczeń mogą jednocześnie pracować i zamieszczać materiały dodatkowe: filmy, zdjęcia wykresy, testy.

Rezerwacja miejsc:

Zadzwoń pod numer: 602 309 172, 538 319 521, 22 870 06 23,
lub wyślij e-mail: biuro@marka.edu.pl
lub wypełnij formularz