Nauka z Marką

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

Nasze publikacje w 2022 roku

Nasze publikacje w 2022 roku

Z przyjemnością informuję, że właśnie ukazała się moja książka pt. „Zanurzeni w historii. Zbiór artykułów i felietonów historycznych.” W sumie znalazło się tam 26 tekstów o bardzo różnorodnej tematyce, które publikowałem od 2019 roku na moim blogu o takim samym tytule. Dodałem jeszcze kilka moich artykułów prasowych.
Zainteresowanych po szczegóły odsyłam na naszą stronę na Facebooku
Chciałbym także z wielką radością poinformować, że nasza koleżanka polonistka – Bożena Sieradz – przygotowała do druku własne testy predyspozycji językowych dla uczniów starających się o przyjęcie do klas dwujęzycznych, w szkole podstawowej i liceum. Pani Bożena jest w naszej Firmie Edukacyjnej Marka specjalistką w takich przygotowaniach, które prowadzi bez przerwy od 2012 roku. Uczniowie zwykle są zachwyceni takimi twórczymi zajęciami o charakterze językowym, bazującymi na różnego rodzaju skojarzeniach, intuicjach i podobieństwach struktur gramatycznych różnych języków.
Zachęcam to zakupu tej publikacji będącej owocem wielu lat doświadczeń i przemyśleń autorki. Jest to doskonałe narzędzie do samodzielnych przygotowań do zdania egzaminu a także uzupełnienie naszych kursów przygotowujących do testu predyspozycji językowych.
Dyrektor Firma Edukacyjnej Marka
Marek Urban
Tytuł: Test predyspozycji językowych
Autor: Bożenna Sieradz
Zawiera: 13 testów z kluczem odpowiedzi na 119 stronach.
Koszt: 50 zł.

Jesteś zainteresowany zakupem?

Zadzwoń pod numer: 538 319 521, 22 870 06 23, 602 309 172
lub wyślij e-mail: biuro@marka.edu.pl
lub wypełnij formularz