Nauka z Marką

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

Sukcesy naszych uczniów w konkursach i olimpiadach przedmiotowych – 2022/2023

Sukcesy naszych uczniów w konkursach i olimpiadach przedmiotowych – 2022/2023

Jak co roku uczniowie przygotowywani przez nauczycieli Firmy Marka zdobyli tytuły finalistów i laureatów konkursów i olimpiad przedmiotowych. W roku szkolnym 2022/2023 uczennice Pani Katarzyny Pladys – Paula Błędowska, Weronika Kosakowska oraz Melania Jasińska zostały finalistkami konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego. Natomiast Urszula Łasica została podwójną laureatką, zarówno konkursu, jak i olimpiady języka angielskiego/ Pani Katarzynie i jej uczennicom  gratulujemy sukcesu!

Rekomendacje dla Pani Katarzyny Pladys:

Niezastąpiona Pani Katarzyna Pladys już po raz drugi z niezwykłą skutecznością podzieliła się swoją wiedzą na temat tajników języka angielskiego wymaganych na egzaminie kuratoryjnym oraz Olimpiadzie z języka angielskiego. Przygotowując się do tych konkursów ważna jest znajomość ogólna samego języka i tematyka z danego roku – tu pracę wykonuje uczeń wspomagany rodzicami. Jednak aby odnieść sukces potrzebna jest Pani Kasia, która wie co z języka jest kluczowe, jakich odpowiedzi oczekują egzaminatorzy, podpowie sposoby zdawania a także sprawdzi opracowane materiały do olimpiady. A to wszystko jak zwykle z dużym sercem i zaangażowaniem. Dziękujemy i polecamy!

Anna, mama Uli – laureatki Konkursu Kuratoryjnego i Olimpiady z języka angielskiego dla juniorów (OJAJ), klasa VII, 2023.

 

Na udział córki w konkursie kuratoryjnym z języka angielskiego zdecydowaliśmy się dosyć późno. Dlatego szukaliśmy nauczyciela, który w stosunkowo krótkim czasie podejmie się przygotowania córki do konkursu. Polecono nam Panią Katarzynę Paladys i jestem przekonana, że nie mogliśmy trafić do bardziej kompetentnej osoby. Pani Katarzyna jest niezwykle profesjonalną, merytorycznie przygotowaną nauczycielką z dużym doświadczeniem i wyczuciem w pracy z młodzieżą. Zawsze pomocna, służąca radą i sugestiami na każdym etapie konkursu. Dzięki współpracy z Panią Katarzyną córka zdobyła tytuł finalistki z bardzo wysoką notą.

Dla Weroniki istotną wartością spotkań z Panią Kasią było zbudowanie pewności i naturalności w posługiwaniu się językiem angielskim, co mogliśmy zweryfikować podczas naszego ostatniego pobytu w Londynie. Jako rodzice doceniamy to, że córka posiada kompetencje językowe na poziomie pozwalającym jej swobodnie czerpać z kultury anglojęzycznej. Pani Katarzyno, dziękujemy.

Monika Kosakowska, mama Weroniki (konkurs kuratoryjny z języka angielskiego, rok szkolny 2022/2023)

Pani Katarzyna Pladys jest bez wątpienia nauczycielką godną polecenia, a współpraca z nią to przyjemne i niezwykłe doświadczenie. W czasie przygotowań córki do konkursu kuratoryjnego w roku 2023 zaopiekowała się nią, przekazała motywację do nauki i zaszczepiła w niej pasję do języka angielskiego. Bardzo dobrze zna nie tylko zakres wiedzowy konkursów, ale również techniki ich rozwiązywania. Wykazała się takimi cechami jak profesjonalizm, sumienne przygotowanie do zajęć, wsparcie, zaangażowanie i pasja. Pani Katarzyna przez cały okres współpracy dbała o dobrą atmosferę. Ponadto dzięki swoim kompetencjom językowym zainspirowała Paulę do aplikacji na program IB. Współpraca z Panią Pladys zaowocowała tytułem finalisty, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Agnieszka Błędowska, mama Pauli (konkurs kuratoryjny z języka angielskiego, rok szkolny 2022/2023)