UWAGA NOWOŚĆ!!! Nasza publikacja – „Testy predyspozycji językowych” autorstwa Bożeny Sieradz

Chciałbym z wielką radością poinformować, że nasza koleżanka polonistka – Bożena Sieradz – przygotowała do druku własne testy predyspozycji językowych dla uczniów starających się o przyjęcie do klas dwujęzycznych, w szkole podstawowej i liceum. Pani Bożena jest w naszej Firmie Edukacyjnej Marka specjalistką w takich przygotowaniach, które prowadzi bez przerwy od 2012 roku. Uczniowie zwykle są zachwyceni takimi twórczymi zajęciami o charakterze językowym, bazującymi na różnego rodzaju skojarzeniach, intuicjach i podobieństwach struktur gramatycznych różnych języków.
Zachęcam to zakupu tej publikacji będącej owocem wielu lat doświadczeń i przemyśleń autorki. Jest to doskonałe narzędzie do samodzielnych przygotowań do zdania egzaminu a także uzupełnienie naszych kursów przygotowujących do testu predyspozycji językowych.
Dyrektor Firma Edukacyjnej Marka
Tytuł: Test predyspozycji językowych
Autor: Bożenna Sieradz
Zawiera: 13 testów z kluczem odpowiedzi na 119 stronach.
Koszt: 50 zł.

Jesteś zainteresowany zakupem?