Kursy maturalne z angielskiego rozszerzonego

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

kursy maturalne

Język angielski

ROK SZKOLNY 2023/2024

Zapraszamy na nasz kompleksowy, całoroczny kurs z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Oferujemy naukę z doświadczonymi, wykwalifikowanymi prowadzącymi. Nasz kurs maturalny z angielskiego rozszerzonego to idealny sposób na przygotowanie do egzaminu. Pozwala uporządkować lata nauki i przyzwyczaić do wykonywania zadań maturalnych.

Angielski to przyszłość!

Szukasz kursu maturalnego z angielskiego rozszerzonego, który nie tylko świetnie przygotuje Cię do egzaminu, ale także nauczy wykorzystywać wiedzę w sposób praktyczny? Wiemy, jak ważna jest znajomość języka nie tylko w teorii, ale także w praktyce. Język angielski to od lat język międzynarodowy. Można się nim porozumieć nie tylko w krajach anglojęzycznych, ale i w każdym zakątku świata. Wiemy, że jego znajomość jest niezwykle przydatna, a posługiwanie się nim na zaawansowanym poziomie to klucz do sukcesu, dlatego prowadząc nasze kursy działamy kompleksowo.

Kurs maturalny z angielskiego rozszerzonego polega na przygotowaniu do egzaminu, ale jest też sposobem na podszlifowanie języka. Nauka pod okiem doświadczonego, profesjonalnego prowadzącego to idealna okazja, żeby rozwiać wątpliwości i poznać wyjaśnienia problemów. Po naszym kursie maturalnym z angielskiego rozszerzonego nie tylko można swobodnie zdać egzamin, ale łatwiej będzie pisać i czytać po angielsku. To umiejętności, które przydadzą się w przyszłości – nie tylko na studiach, ale także w pracy czy życiu prywatnym. Świetna znajomość języka to klucz, który otwiera wiele drzwi.

Najlepszy kurs maturalny z angielskiego rozszerzonego

Nasze zajęcia łączą intensywną naukę i ogrom przekazywanej wiedzy z przyjazną atmosferą, która nie stresuje uczniów. Prowadzący podchodzą indywidualnie do każdego i pomagają z problemami. Na kursie maturalnym z angielskiego rozszerzonego można polepszyć umiejętności językowe i utrwalić wiedzę z lat licealnych.
Z naszą pomocą przygotowanie do egzaminu będzie łatwiejsze. Zapraszamy do zapisów na kurs maturalny z angielskiego rozszerzonego.

Podczas kursu z języka angielskiego:

 • grupy liczą 6-10 osób lub zajęcia indywidualne,
 • w cenę wliczone są materiały pomocnicze ( ok. 400 stron),
 • bezpłatne konsultacje indywidualne z osobami prowadzącymi zajęcia dotyczące zagadnień omawianych na kursie,
 • egzamin próbny na zakończenie,
 • 10 testów maturalnych do omówienia,
 • praca domowa po każdej lekcji.

KURS CAŁOROCZNY (matura rozszerzona) – 72 godz. lekcyjne

Grupa 6-10-osobowa: koszt zajęć: 2 160 PLN
Początek – 30.IX.2023; Koniec – 27.IV.2024.

KURS CAŁOROCZNY (matura podstawowa ) – 60 godz. lekcyjnych

Grupa 6-10-osobowa: koszt zajęć: 1 800 PLN
Początek – 30.IX.2023; Koniec – 23.III.2024.

KURS TESTOWY (matura podstawowa ) – 12 godz. lekcyjnych

Grupa 6-10-osobowa: koszt zajęć: 480 PLN
Początek – 06.IV.2024; Koniec – 27.IV.2024.

Zajęcia te są rozszerzeniem kursu powtórzeniowego (całorocznego), ale trzeba je też traktować jako odrębną całość. Mają charakter warsztatowy tzn. nauczyciele na początku wyjaśniają na czym polega egzamin, jak czytać polecenia i jak je rozumieć. Kiedy forma pytań testowych nie sprawia już kłopotu, prowadzący przystępują do wspólnego z grupą rozwiązywania testów, dodając od siebie potrzebny komentarz. Analizowane są testy dla maturalne z CKE, wydawnictw, a także testy autorskie układane przez naszych nauczycieli.

Kurs testowy z języka angielskiego jest częścią PAKIETU TESTOWEGO (polski, matematyka angielski – poziom podstawowy), podczas którego w ciągu 4 sobót poprzedzających egzaminy maturalne chcemy ćwiczyć rozwiązywanie testów egzaminacyjnych z trzech obowiązkowych egzaminów. Kursy można wykupować oddzielnie lub jako pakiet  – wtedy koszt całości to 1200 PLN

Miejsce i terminy spotkań dla grup 6-10 osobowych

Miejsce spotkańCzas trwaniaTerminy spotkańRodzaj kursu

Śródmieście

SP nr 12
Ul. Górnośląska 45

Kurs całoroczny

30.IX.2023 – 23.III.2024

Sobota

14.00 – 16.15

 

Kurs całoroczny
– powtórzeniowy

poziom podstawowy
(60 godz.)

Kurs całoroczny

30.IX.2023 – 27.IV.2024

Sobota

11.30 – 13.45

Kurs całoroczny
– powtórzeniowy

poziom rozszerzony
(72 godz.)

Kurs miesięczny

06.IV.2024 – 27.IV.2024

Sobota

14.00 – 16.15

Kurs testowy
– rozwiązywanie testów
poziom podstawowy
(12 godz.)

Jak dojechać:

Szkoła Podstawowa nr 12
ul. Górnośląska 45 (przy Sejmie)
Śródmieście SP 12

Rezerwacja miejsc na kursie:

Zadzwoń pod numer: 602 309 172538 319 521, 22 870 06 23,
lub wyślij e-mail: biuro@marka.edu.pl
lub wypełnij formularz

Opis metody pracy na zajęciach:

 • Omówienie przez nauczyciela w formie miniwykładu tematu zajęć, wspomagane materiałami ksero dla uczestników (definicje, ikonografia, konspekty tematów) – ok. 400 stron.
 • Rozmowa między wykładowcą i grupą.
 • Ćwiczenia grupowe i indywidualne, ważne dla zrozumienia tematu.
 • Podsumowanie spotkania, odpowiedzi na pytania uczestników i informacje o tym, jak należy przygotować się do następnej lekcji.
 • Rozdanie testów i ćwiczeń do pracy własnej w domu.
 • Konsultacje z nauczycielem w ramach indywidualnej ścieżki przygotowań, zarówno na zajęciach jak i on-line (e-mail, skype, gadu-gadu).

Szczegółowy program kursu przekazujemy w trakcie spotkania organizacyjnego. Jest on zgodny z podstawą programową oraz ze standardami egzaminu, a także tzw. „pewniakami”, czyli tematami powtarzającymi się na egzaminach próbnych i końcowych z danego przedmiotu.

Prowadzący:

mgr Adam Jakubczyk –  nauczyciel języka angielskiego z ponad 20-letnim doświadczeniem pracy w liceum i szkole podstawowej. Ukończył filologię angielską na UW, od 2008 roku jest egzaminatorem OKE. Posiada też doświadczenie zdobyte za granicą – 2 lata pracy jako lektor w międzynarodowej szkole językowej New York Language.