Kursy maturalne z geografii w Warszawie

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

kursy maturalne

Geografia

ROK SZKOLNY 2023/2024

Geografia to pasjonująca nauka obejmująca szeroki zakres tematów… co wcale nie jest zaletą, kiedy trzeba uczyć się do matury! Rozumiemy, że uczniowie mogą obawiać się kursu maturalnego z geografii, ale zapewniamy, że będzie dobrym doświadczeniem. Zawsze dbamy o to, żeby na zajęciach panowała przyjazna, spokojna atmosfera. Dopasowujemy tempo nauki do uczniów i wysłuchujemy ich potrzeb. Na naszym kursie maturalnym z geografii w Warszawie nie musisz się martwić, kiedy czegoś nie rozumiesz. Wyjaśnimy każdą wątpliwość.

Specjalna metoda nauki

Mamy ponad trzydzieści lat doświadczenia w nauczaniu. Przez ten czas pomogliśmy tysiącom uczniów przygotować się do ich egzaminów. Kurs maturalny z geografii, który proponujemy, to kolejny taki przypadek. Naszym celem jest wsparcie każdego z uczniów w jego nauce. Robimy to dzięki opracowanej przez lata metodzie nauki. Wiemy, na czym się skupić i jak wyjaśnić każdy problem. Na naszym kursie maturalnym z geografii w Warszawie można utrwalić wiedzę zdobywaną w szkole i nauczyć się nowych rzeczy, które pomogą świetnie zdać egzamin.

Polecane kursy maturalne z geografii

Wierzymy, że każdy uczeń może wspaniale zdać maturę, jeżeli tylko dobrze się przygotuje. Z naszą pomocą to możliwe! Kurs maturalny z geografii w Warszawie to przykład zajęć, na których rozjaśnimy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie. Nasza profesjonalna, doświadczona kadra potrafi przekazać mnóstwo wiedzy w czasie jednych zajęć. Po ukończeniu kursu maturalnego z geografii z pewnością szanse na dobry wynik wzrosną!

Podczas kursu z geografii:

 • grupy liczą 6-10 osób lub zajęcia indywidualne,
 • w cenę wliczone są materiały pomocnicze ( ok. 400 stron),
 • bezpłatne konsultacje indywidualne z osobami prowadzącymi zajęcia dotyczące zagadnień omawianych na kursie,
 • egzamin próbny na zakończenie,
 • 10 testów maturalnych do omówienia,
 • praca domowa po każdej lekcji.

KURS CAŁOROCZNY (matura rozszerzona) – 72 godz. lekcyjne

Grupa 6-10-osobowa: koszt zajęć: 2 160 PLN
Początek – 30.IX.2023; Koniec – 27.IV.2024.

Miejsce i terminy spotkań dla grup 6-10 osobowych

Miejsce spotkańCzas trwaniaTerminy spotkańRodzaj kursu
Śródmieście

SP nr 12
Ul. Górnośląska 45

I termin

30.IX.2023 – 27.IV.2024

Sobota

9.00 – 11.15

Kurs całoroczny

poziom rozszerzony
(72 godz.)

Jak dojechać:

Szkoła Podstawowa nr 12
ul. Górnośląska 45 (przy Sejmie)
Śródmieście SP 12

Rezerwacja miejsc na kursie:

Zadzwoń pod numer: 602 309 172 , 538 319 521, 22 870 06 23,
lub wyślij e-mail: biuro@marka.edu.pl
lub wypełnij formularz

Opis metody pracy na zajęciach:

 • Omówienie przez nauczyciela w formie miniwykładu tematu zajęć, wspomagane materiałami ksero dla uczestników (definicje, ikonografia, konspekty tematów) – ok. 400 stron.
 • Rozmowa między wykładowcą i grupą.
 • Ćwiczenia grupowe i indywidualne, ważne dla zrozumienia tematu.
 • Podsumowanie spotkania, odpowiedzi na pytania uczestników i informacje o tym, jak należy przygotować się do następnej lekcji.
 • Rozdanie testów i ćwiczeń do pracy własnej w domu.
 • Konsultacje z nauczycielem w ramach indywidualnej ścieżki przygotowań, zarówno na zajęciach jak i on-line (e-mail, skype, gadu-gadu).

Szczegółowy program kursu przekazujemy w trakcie spotkania organizacyjnego. Jest on zgodny z podstawą programową oraz ze standardami egzaminu, a także tzw. „pewniakami”, czyli tematami powtarzającymi się na egzaminach próbnych i końcowych z danego przedmiotu.

 

Prowadzący:

mgr Adam Sieradz – nauczyciel dyplomowany; egzaminator OKE oraz wykładowca na SGGW w Warszawie; od wielu lat przygotowuje do egzaminów maturalnych i olimiad; w Firmie „MARKA” prowadzi zajęcia od 25 lat.