Kursy maturalne z WOS

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

kursy maturalne

WOS

ROK SZKOLNY 2023/2024

Czy planujesz zdawać na maturze WOS? Wiedza o społeczeństwie to fascynujący temat. Jeśli przygotowujesz się do egzaminu, chętnie Ci w tym pomożemy! Nasze kursy maturalne z WOS to świetny sposób na przygotowanie do egzaminu. W przystępny sposób objaśniamy wszystkie tematy, jakie obejmuje program. Z kursem maturalnym z WOS na pewno uporządkujesz zdobytą przez lata wiedzę, a także przygotujesz się do rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Kursy maturalne z WOS – zajęcia w małych grupach

Nie od dziś wiadomo, że ludziom łatwiej uczyć się w niewielkich grupach. Dzięki temu zawsze mają możliwość dopytać o coś i rozwiać wątpliwości, a nauczycielowi wygodniej jest dopasować tempo nauki do każdego ucznia. Kursy maturalne z WOS, które proponujemy, odbywają się właśnie w takich małych grupach, maksymalnie dziesięciu osób. Dzięki temu na zajęciach łatwo się skupić, a każde zagadnienie może być odpowiednio wyjaśnione, zrozumiale dla każdego uczestnika kursu maturalnego z WOS. Nasi prowadzący podchodzą indywidualnie do każdego ucznia i zawsze pomagają rozwiązać problemy.

Postaw na sprawdzone kursy maturalne z WOS!

Z naszych zajęć skorzystało już ponad 14 000 uczniów. Możemy pochwalić się doświadczeniem oraz uznaniem absolwentów. Nasze kursy maturalne z WOS to przykład zajęć prowadzonych przez doskonale przygotowanych, wykwalifikowanych nauczycieli. Kompleksowy kurs maturalny z WOS z pewnością świetnie przygotuje do egzaminu. To najlepszy sposób, żeby utrwalić całą wiedzę z liceum, a nawet nauczyć się nowych rzeczy.

Zapewnij sobie dobry start! Zapisz się już dziś.

Podczas kursu z WOS-u:

 • grupy liczą 6-10 osób lub zajęcia indywidualne,
 • w cenę wliczone są materiały pomocnicze ( ok. 400 stron),
 • bezpłatne konsultacje indywidualne z osobami prowadzącymi zajęcia dotyczące zagadnień omawianych na kursie,
 • egzamin próbny na zakończenie,
 • 10 testów maturalnych do omówienia,
 • praca domowa po każdej lekcji.

KURS CAŁOROCZNY (matura rozszerzona) – 72 godz. lekcyjne

Grupa 6-10-osobowa: koszt zajęć: 2 160 PLN
Początek – 30.IX.2023; Koniec – 27.IV.2024.

Miejsce i terminy spotkań dla grup 6-10 osobowych

Miejsce spotkańCzas trwaniaTerminy spotkańRodzaj kursu

Śródmieście

SP nr 12
Ul. Górnośląska 45

II termin

30.IX. 2023 – 27.IV. 2024

Sobota

11.30 -13.45

Kurs całoroczny

poziom rozszerzony
(72 godz.)

Jak dojechać:

Szkoła Podstawowa nr 12
ul. Górnośląska 45 (przy Sejmie)
Śródmieście SP 12

Rezerwacja miejsc na kursie:

Zadzwoń pod numer: 602 309 172538 319 521, 22 870 06 23,
lub wyślij e-mail: biuro@marka.edu.pl
lub wypełnij formularz

Opis metody pracy na zajęciach:

 • Omówienie przez nauczyciela w formie miniwykładu tematu zajęć, wspomagane materiałami ksero dla uczestników (definicje, ikonografia, konspekty tematów) – ok. 400 stron.
 • Rozmowa między wykładowcą i grupą.
 • Ćwiczenia grupowe i indywidualne, ważne dla zrozumienia tematu.
 • Podsumowanie spotkania, odpowiedzi na pytania uczestników i informacje o tym, jak należy przygotować się do następnej lekcji.
 • Rozdanie testów i ćwiczeń do pracy własnej w domu.
 • Konsultacje z nauczycielem w ramach indywidualnej ścieżki przygotowań, zarówno na zajęciach jak i on-line (e-mail, skype, gadu-gadu).

Szczegółowy program kursu przekazujemy w trakcie spotkania organizacyjnego. Jest on zgodny z podstawą programową oraz ze standardami egzaminu, a także tzw. „pewniakami”, czyli tematami powtarzającymi się na egzaminach próbnych i końcowych z danego przedmiotu.

Prowadzący:

dr Czesław Witkowski – dr n. humanistycznych, absolwent historii oraz politologii na Uniwersytecie Warszawskim, egzaminator maturalny z wos Okręgowej Komisji Edukacyjnej , autor wielu publikacji edukacyjnych.