Kompleksowe przygotowanie do matury z matematyki na terenie Warszawy

Kursy i korepetycje od 1992 roku. 14 tysięcy uczniów.

kursy maturalne

Matematyka

ROK SZKOLNY 2023/2024

Egzamin z matematyki jest dla wielu osób źródłem stresu. Często nie wiedzą one za bardzo, jak podejść do ćwiczeń z tego przedmiotu. Wiedząc to, oferujemy skuteczne przygotowanie do matury z matematyki w Warszawie. Nasze metody sprawią, że osiągnięcie dobrego wyniku nie będzie sprawiało trudności. Bezstresowa, kameralna atmosfera panująca w naszej placówce wprawia w odpowiedni nastrój do nauki. Natomiast doświadczona kadra wie doskonale, jak indywidualnie podejść do każdego ucznia tak, aby jak najlepiej zrozumiał on przekazywany materiał podczas przygotowania do matury z matematyki w Warszawie.

Zajęcia dla każdego

Przygotowanie do matury z matematyki w Warszawie jest dostępne dla każdego, nawet dla osób, które wolałyby nie widzieć matematyki na oczy. Rozumiemy niechęć dzieci i młodzieży do tego przedmiotu, ale zapewniamy, że nasze zajęcia zmienią ich podejście. Nasza kadra przekazuje wiedzę w przystępny sposób, a podczas przygotowania do matury z matematyki w Warszawie poświęca czas, żeby pomóc każdemu uczniowi zrozumieć dane zagadnienie. Zadbamy o to, żeby matematyka przestała być przerażająca.

Sprawdzone przygotowanie do matury z matematyki w Warszawie

Zależy Ci na wysokim wyniku z egzaminu? Opracowane przez nas przygotowanie do matury z matematyki w Warszawie w połączeniu z Twoim zaangażowaniem to gwarancja sukcesu! Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekonaj się, że osiągnięcie dobrego wyniku wcale nie musi być trudne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Podczas kursu z matematyki:

 • grupy liczą 6-10 osób lub zajęcia indywidualne,
 • w cenę wliczone są materiały pomocnicze ( ok. 400 stron),
 • bezpłatne konsultacje indywidualne z osobami prowadzącymi zajęcia dotyczące zagadnień omawianych na kursie,
 • egzamin próbny na zakończenie,
 • 10 testów maturalnych do omówienia,
 • praca domowa po każdej lekcji.

KURS CAŁOROCZNY (matura rozszerzona) – 72 godz. lekcyjne

Grupa 6-10-osobowa: koszt zajęć: 2 160 PLN
Początek – 30.IX.2023; Koniec – 27.IV.2024.

MATEMATYKA DLA HUMANISTÓW !!!
KURS CAŁOROCZNY (matura podstawowa) – 60 godz. lekcyjne

Grupa 6-10-osobowa: koszt zajęć: 1 800 PLN
Początek – 30.IX.2023; Koniec – 23.III.2024.

Charakter kursu: zajęcia dla tych, którzy boja się matematyki, bo jej nie rozumieją, a wiedzą, że muszą ją zdać. Kurs prowadzi Pan Wojciech Dąbrowski – nauczyciel matematyki z zawodu i humanista z zainteresowań i podejścia do życia. Jego ambicją jest by przekonać swoich uczniów, że matematykę każdy może nie tylko zdać na egzaminie ale także ją polubić.

KURS TESTOWY (matura podstawowa ) – 12 godz. lekcyjnych

Grupa 6-10-osobowa: koszt zajęć: 480 PLN
Początek – 06.IV.2024; Koniec – 27.IV.2024.

Zajęcia te są rozszerzeniem kursu powtórzeniowego (całorocznego), ale trzeba je też traktować jako odrębną całość. Mają charakter warsztatowy tzn. nauczyciele na początku wyjaśniają na czym polega egzamin, jak czytać polecenia i jak je rozumieć. Kiedy forma pytań testowych nie sprawia już kłopotu, prowadzący przystępują do wspólnego z grupą rozwiązywania testów, dodając od siebie potrzebny komentarz. Analizowane są testy dla maturalne z CKE, wydawnictw, a także testy autorskie układane przez naszych nauczycieli.

Kurs testowy z matematyki jest częścią PAKIETU TESTOWEGO (polski, matematyka angielski – poziom podstawowy), podczas którego w ciągu 4 sobót poprzedzających egzaminy maturalne chcemy ćwiczyć rozwiązywanie testów egzaminacyjnych z trzech obowiązkowych egzaminów. Kursy można kupić oddzielnie lub jako pakiet  – wtedy koszt całości to 1200 PLN

Miejsce i terminy spotkań dla grup 6-10 osobowych

 

Miejsce spotkańCzas trwaniaTerminy spotkańRodzaj kursu

Śródmieście

SP nr 12
Ul. Górnośląska 45

Kurs całoroczny

30.IX.2023 – 23.III.2024

Sobota

11.30 – 13.45

 

Kurs całoroczny
– powtórzeniowy

poziom podstawowy
(60 godz.)

Kurs całoroczny

30.IX.2023 – 27.IV.2024

Sobota

9.00 – 11.15

Kurs całoroczny
– powtórzeniowy

poziom rozszerzony
(72 godz.)

Kurs miesięczny

06.IV.2024 – 27.IV.2024

Sobota

11.30 – 13.45

Kurs testowy
– rozwiązywanie testów
poziom podstawowy
(12 godz.)

Jak dojechać:

Szkoła Podstawowa nr 12
ul. Górnośląska 45 (przy Sejmie)
Śródmieście SP 12

Rezerwacja miejsc na kursie:

Zadzwoń pod numer: 602 309 172538 319 521, 22 870 06 23,
lub wyślij e-mail: biuro@marka.edu.pl
lub wypełnij formularz

Opis metody pracy na zajęciach:

 • Omówienie przez nauczyciela w formie mini wykładu tematu zajęć, wspomagane materiałami ksero dla uczestników (definicje,zadania, konspekty tematów) – ok. 400 stron.
 • Rozmowa między wykładowcą i grupą.
 • Ćwiczenia grupowe i indywidualne, ważne dla zrozumienia tematu.
 • Podsumowanie spotkania, odpowiedzi na pytania uczestników i informacje o tym, jak należy przygotować się do następnej lekcji.
 • Rozdanie testów i ćwiczeń do pracy własnej w domu.
 • Konsultacje z nauczycielem w ramach indywidualnej ścieżki przygotowań, zarówno na zajęciach jak i on-line (e-mail, skype, gadu-gadu).

Szczegółowy program kursu przekazujemy w trakcie spotkania organizacyjnego. Jest on zgodny z podstawą programową oraz ze standardami egzaminu, a także tzw. „pewniakami”, czyli tematami powtarzającymi się na egzaminach próbnych i końcowych z danego przedmiotu.

 

Prowadzący:

Wojciech Dąbrowski
Nauczyciel matematyki z ponad 30-letnim doświadczeniem; był m.in. dyrektorem prywatnego LO im. Wawelberga; uczył w LO im. Goethego; jest autorem podręcznika „Nauka myślenia, czyli 100 lekcji matematyki” i scenariusza cyklu telewizyjnych widowisk dla maturzystów „Ściąga z matmy”; obecnie pracuje w LO im. S. Kisielewskiego, egzaminator CKE i konsultant Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego.

Karol Bułecki
Nauczyciel i korepetytor matematyki i fizyki. Od wielu lat przygotowuje uczniów do egzaminów końcowych – indywidualnie i na kursach grupowych. Ma sukcesy w prowadzeniu uczniów przystępujących do konkursu przedmiotowego z matematyki, prowadził kółko matematyczne w Warszawskiej Szkole Matematyki